4 דרכים בהן קואצ'ינג מסייע לנהל את העסק שנקרא "משפחה"

בטח כבר יצא לכם לפגוש את ההקבלה בין ניהול עסק לניהול משפחה.
לנהל משפחה באופן שבו "הלקוחות, הספקים, הקולגות…." יהיו מרוצים, נדרשים כלים ומיומנויות ניהוליות רבות שאינן נלמדות באף קורס באוניברסיטה.
אז איך בכל זאת מנהלים את העסק המורכב הזה שנקרא :"משפחה"?

לימודי קואצ'ינג

אם אתם מנהלים משפחה בעצמכם או אם אתם מוקפים במשפחות של חברים ושכנים אז אתם בוודאי מבינים על מה אנחנו מדברים כשאנחנו אומרים שמשפחה צריך לדעת לנהל.
לימודי קואצ'ינג הם אחד המקומות בהם תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים על מנת לנהל את המשפחה שלכם ועוד הרבה משפחות שזקוקות לתמיכה, ליווי וסיוע.

הנה 4 הדרכים בהם לימודי קואצ'ינג יהפכו אתכם למומחים ב"ניהול משפחות":

  1. מתוך הנחה שמשפחה מורכבת ממגוון שותפים, בגילאים שונים, עם דעות, צרכים ורצונות שונים, ברור ש"למנהל העסק" נדרשות מיומנויות של תקשורת בינאישית אשר יצליחו לשמור על ההרמוניה בקרב כלל השותפים.
  2. בלימודי קואצ'ינג המשתתפים משפרים ומשדרגים, לומדים ונחשפים לשלל מיומנויות בינאישיות אשר יסייעו להם לייצר תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.
  3. כדי "לנהל" משפחה צריך להיות סוג של מנהיג. שמוביל את המשפחה למקומות טובים של צמיחה והתפתחות. גם אישית וגם כללית.

בלימודי קואצ'ינג נחשפים המשתתפים ללמידה של שלל מושגים מעולם המנהיגות האישית. כמו למשל: הצבת יעדים, גיבוש חזון אישי ועוד…

  • היחסים בתוך המשפחה מאתגרים על בסיס יומיומי. גם בין ההורים לילדים וגם בין הילדים עצמם. האתגרים קשורים בפחדים, תוויות, אזורי נוחות, טיפול בהתנגדויות ועוד מגוון סיטואציות שדורשות הובלה נכונה של "מנהל העסק". בקורס קואצ'ינג נחשפים הלומדים למגוון כלים להתמודדות במצבים אלו.
  • מי מאתנו לא רוצה שיעצימו אותו? כמו במקום העבודה ככה גם במשפחה. במקום הכי מוכר ובטוח. העצמה היא מושג שמוביל להצלחה והתפתחות. כמו בעסק- כך במשפחה. בלימודי קואצ'ינג עוסקים לא מעט בכל הקשור לכלי העצמה מתוך אמונה שהיא זו שתקדם את המתאמן למימוש עצמי והצלחה.

בשורה התחתונה, לימודי קואצ'ינג הם הבסיס להתנהלות שלנו בעולם חברתי. אם היינו חיים לבד על אי בודד, לא היה בהם צורך. אך מכיוון, שרובנו לא חיים על אי בודד, אלא מוקפים ביום יום באינסוף אנשים, מהרגע שאנחנו מתעוררים ועד הרגע שאנחנו הולכים לישון, מיומנויות שנלמדות בקורס קואצ'ינג בסיסי הן המפתח להצלחה, להתקדמות ולצמיחה שכולנו מבקשים לעצמנו, גם בעבודה וגם בקרב המשפחה.

אז אם אתם רוצים לדעת לנהל יותר נכון ומדויק את המשפחה שלכם, או אם אתם רוצים לעשות שינוי מקצועי או שדרוג של העיסוק הנוכחי שלכם- קואצ'ינג יכולה להיות בחירה מוצלחת במיוחד.

הגב ראשון לכתבה

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*